Ürününüz veya hizmetiniz gerçekten çok kaliteli, çok lezzetli veya çok fonksiyonel olabilir. Sözkonusu herne olursa olsun, insanların ona ellerini uzatmaları için bir sebep gerekmektedir. Bunun için yaratılacak en iyi sebep farklılıktır.

Tercihler konusu istatistiki olarak araştırıldığında, bir ürün grubunda hiçbir fikri olmayan müşterilerin öncelikli tercihlerinde, ürünün etiketi’nin veya ambalajı’nın, kişi üzerinde yarattığı etki ile ilişki kurarak, onu tercih ettiği ortaya çıkmıştır.

Biz de tam bu noktada devreye girerek, ürününüzün tercih edilebilmesi adına profesyonel, farklı ve yaratıcı tasarımlarla, ambalajın veya etiketin arkasındaki ürününüzün farkedilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Ürettiğiniz değerlerin daha da değerli hale getirilmesi adına, bu konudaki çözümlerimizi inceleyiniz.

Ambalaj ve Etiket tasarımı referanslarımızı inceleyin, müşterilerimiz ile birlikte ne kadar başarılı adımlar attığımızı göreceksiniz.

Ambalaj tasarımı

Ürününüz hazır, satışa başlamanız için etkili bir ambalaj tasarımına ihtiyacını var. Ürünü ve kalitesini önplana çıkarıcak ve satışları patlatacak ambalaj tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

T-shirt ve tekstil üzeri desenleri

Bir promosyon ugulamanız var, yada elemanlarınızın giyeceği kurumsal bütünlükte, t-shirtler veya tekstil ürünleri düşünüyorsunuz. Bu hizmetimizle, bu düşüncenize hayat veriyoruz.

Pano kaplama

Fuar organizasyonlarınızda pano, örümcek stand, roll up gibi gerekli ne varsa, dikkat çekici ve etkili tasarımlar için doğru yerdesiniz.

Kitap ve dergi kapağı

Bir ürünün satışında ambalajı ne kadar önemli ise kitap içinde kapağı bir o kadar önemlidir. Satışları artırmak ve içindeki ile özdeşleşmiş kapaklar tasarlıyoruz.

Poşet üzeri tasarımı

Poşet ve karton çantalar sizin için yürüyen reklam araçlarıdır. Bu alanları değerlendirin, sizin bile erişemediğiniz yerlere ulaşacağını görüceksiniz.

CD kapağı ve kitapçığı tasarımı

Firmanızı, ürünlerinizin ve hizmetlerinizi tanıtmanız için kalıcı bir çözüm olan tanıtım cdlerinizin, kapak ve kitapçıkları için tasarım çalışmaları.

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+