Her nekadar “Reklamın iyisi kötüsü olmaz.” Densede, reklam ’ın iyisi kötüsü olmasa bile, niteliklisi ve niteliksizi vardır, o yüzden bunu saptayabilmemiz için “iyi ve kötü” kelimeleri yetersiz kalabilir. Doğru yerde, doğru reklamı, doğru bir bütçeyle yönetirsek “iyi” yani nitelikli reklam yapmış oluruz. Basılı alanda verdiğimiz reklam hizmetlerini düşünürsek, aslında her birinin en çok üzerinde durduğumuz kurumsallaşma ile ilişkili olmadığı kanısına varabiliriz. Bu nokta da ihtiyaç dahilinde reklam unsurları ön plana çıkmaktadır.

Reklamlarınızı nitelikli hale getirebilicek, reklam hizmetlerimizi aşağıdakiler gibi size sunuyoruz.

Broşür Tasarımı

8 sayfa olarak hazırlanan, firmanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımlarının hem görsel hemde yazılı olarak, baskıya hazır uygulanması.

POP (Raf Bandı, Dönkart, Ayaklı Display) Tasarımı

Markette veya mağazanızda en etkili alanlarda ve fonksiyonel olarak uygulayabileceğiniz, yer değişikliği yapabileceğiniz, mesaj, ürün veya hizmet tanıtımı yapabileceğiniz reklamlar.

Davetiye Tasarımı

Kalıplaşmış, heryerde gördüğünüz davetiye tiplerinden sıkıldınızmı?. Davetleriniz, toplantılarınız, etkinlikleriniz için davetiye tasarımlarımızla daha da etkili olsun.

Gazete – Dergi İnsert Tasarımı

Gazetelerin veya dergilerin arasında dağıtabileceğiniz, hizmet, ürün veya firmanızla ilgili tanıtımların yapıldığı reklam uygulaması.

Menü Tasarımı

Yarattığınız lezzetler ve sunum şekillerinin önemi kadar, müşterilerinizin bu ürünler üzerinde karar verebilmeleri de önemlidir.

Tanıtım CD’si

Firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtmanız için kalıcı bir çözüm olan tanıtım cd’si ile etkili kullanım ve tasarımla müşterilerinizde izinizi bırakın.

Afiş – Poster Tasarımı

Etkili bir afiş veya poster tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilir, potansiyel müşterilerinizin sizlere direk olarak ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Föy – El İlanı (tek yaprak) Tasarımı

Tek yapraklı ve önlü arkalı föy / el ilanları tasarımlarımız ile binlerce kişiye ulaştığınız gibi binlerce kişiye okutmanız için dikkat çekici tasarım alternatifleri sunuyoruz.

Takvim Tasarımı

Masaüstü, gemici vs. gibi takvim alternatiflerinde farkınızı gösterin. Firmanız yeni yıla daha prestijli girsin. Takvimleriniz tüm yıl, sizin takvimlerinizi kullansın.

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+