Facebook Sayfa Tasarımı

Facebook ilk yayına başladığı andan itibaren hepimizin hayatında önemli bir yer teşkil etmektedir. Başlangıçta geçmişteki arkadaşlarımızı şaşırtıcı bir şekilde karşımıza çıkaran Facebook, sadece bununla yetinmeyerek sürekli gelişti ve artık başka amaçlarıda içerisinde barındırmakta.

Facebook Sayfa Tasarımı Nedir? Firmanıza Ne Gibi Katkıları Olabilir?

Kendi içerisinde yaşadığı gelişim süreci ile birlikte Facebook, bir çok bireysel kullanıcıyı, kullanıcısı hakkında yaşadığı yer, din, dil, ırk, ilgi alanları, dinlediği müzikler, okuduğu üniversite hatta lise ve ilkokuluna kadar kategorilere ayırarak kullanıcıları üzerinden onları tanıma operasyonu gerçekleştirdi.

Bu operasyonlar ile birlikte firmalarında, firma olarak bireysel hesap açma teşebbüslerine şahit olundu ve sonrasında Facebook Kurumsal Sayfalar hizmeti devreye girdi. Facebook Ticari Sayfalar da, firmaların müşterileri ile birebir iletişim kurmasına olanak sağladı. Facebook sayfaları tamamen beğenme ve sonrasında takip etme mantığı üzerine kuruludur. Bireysel Facebook hesabımızdan, ürünlerini kullandığınız veya hizmet almış olduğunuz bir firmanın Facebook Sayfasını takip ederek, ilk elden haberler alabilmekte, Facebook takipçilerine yönelik organize edilen indirimlerden ve fırsatlardan yararlanılabilmektedir.

Dünya genelinde yerel işletmelerin %70’i pazarlama ihtiyacı için Facebook’u kullanmakta. 

Aynı zamanda istek, görüş ve şikayetler birebir olarak başkalarının da gözlemleyebileceği bir şekilde ilgililerle paylaşılabilmektedir. (Bu durum mutlak olarak kaliteyi arttırıcıdır. Müşterilerinizin eğer sizin veya ürününüz ile ilgili bir sorunları varsa bunu bir şekilde paylaşırlar. Şayet karşılarında konu ile ilgili bir muhatap bulurlarsa ilk önce onunla paylaşacaklardır. Buradan da onlara en yakın olabileceğiniz yerin, sosyal ağlar içerisinde Facebook sayfanız olduğunu söyleyebiliriz.)

Çağın gereksinimleri, sosyal ağları hayatımızın içerisine tamamen adapte ederek bu durumu mecburi bir pazarlama alanı haline getirirken mutlaka kalitenin artmasını sağlayacak unsurlarıda içerisinde bulundurmakta. Firmalar da bu gelişim sürecinde milyonlarca insanın, hergün girip çıktığı ve uzunca vakit geçirdiği bu büyük dünyadan çok fazla uzak kalamayacaklardır.

Ortalama bir kullanıcı Facebook’u her ziyaretinde 23 dakika vakit geçirmektedir. 

Biz, milyonlarca insanın hergün ziyaret ettiği bu kocaman “alışveriş merkezinde”, sizinde bir mağazanız olmasına aracılık etmekteyiz. Facebook Sayfanızı kurumsal bir şekilde tasarlayarak mevcut müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin, firmanızında orada varolduğunun farkına varmalarını sağlamaktayız.

Hemen sağ tarafta bulunan ”Biz Sizi Arayalım” formumuzu doldurarak konu ile ilgili daha detaylı bilgi talep edebilir veya 0.850 302 7 687 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+