Bir konuyu çok iyi bilmenin yanısıra, bunu karşı tarafa en doğru şekilde aktaramadığınız sürece, ne bildiğinizin pek bir önemi olmayacaktır. Bu yüzden Kişisel veya Kurumsal web tasarımı sizi en iyi anlatma, vizyonunuzu, ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi hem yazılı, hemde görsel bir kompozisyon şeklinde aktarma aracıdır.

Bütün bu çalışmalar ile birlikte, web sayfası tasarımınızın ne şekilde dönüşüm sağladığı da önemlidir. Bu noktada da web tasarımı aslında tek başına yeterli olmadığını görmekteyiz. Web sayfanız yayınlanmaya başladıktan sonra, potansiyel müşterilerinizin sizin sayfanıza ulaşmaları gerekmektedir. İşte bu noktada devreye arama motorları girecektir.

Yaptığımız Web Tasarımı Çalışmaları İle İlgili Başlıca Özellikler;

Kurumsal Web Tasarım

Web sayfanız, mevcutta bulunan veya oluşturulacak olan kurumsal kimlik çalışmanızın üzerine inşa edilmelidir. Böylelikle web sayfanız diğer unsurlarla bir bütünlük içerecektir.

Erişilebilirlik

Ziyaretçileriniz web sayfanızda istediği içeriğe kolayca ulaşabilmeli, bunun yanısıra sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetleri kolay ve sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilmelidirler.

Arama Motoru Dostu Web Tasarımı

Bilindiği gibi arama motorları (Google, Yandex, Bing vb.) artık hayatımızın tamamen içerisinde ve aklımıza gelen en ufak bir konuda onlara danışıyoruz. Web sayfanızın arama sonuçlarında bulunabilir olması ve sıralamalarda doğru anahtar kelimelerle iyi pozisyon alması ile müşterileriniz ve/veya ziyaretçileriniz sitenize çok çabuk ulaşabilecekler.

Yaptığımız web tasarımı çalışmalarında, arama motorlarının, web sayfanızı indexleme kriterlerini göz önünde bulundurarak, altyapısal anlamda web sayfanızın teknik çalışmalarımızla çok daha rahat ve doğru indexlemelerini sağlamaktayız.


Web Tasarımı ile ilgili referanslarımızdan bazıları;

Statik Web Sitesi (Tasarım ve Html)

Kurumsal yapınızı tüm unsurları ile içeren, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımının en doğru ve erişilebilir şekilde planlandığı web tasarım hizmetimiz. Admin panelsiz, statik web tasarımı.

Web Sitesi Tasarımı (Arayüz)

Yazılım sizdense arayüz tasarımınız bizden olsun. Alışılagelmiş şablon tasarımları tercih etmiyorsanız, bırakın anasayfa ve alt sayfa tasarımlarınızı profesyonelce hazırlayalım.

Facebook, Blog , Twitter Sayfa Tasarımı

Sosyal ağ sayfaları birer alışveriş merkezi ise, o alışveriş merkezlerinde sizinde mağazanız olsun, insanların size gelmesini beklemek yerine, siz insanların yanına gidin, sosyal ağlarda kurumsal sayfalarınızla, takipçileriniz olsun, müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle daha hızlı etkileşime geçin.

Facebook sayfa tasarımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternet Banner Tasarımı

Markanız’ın, ürününüz’ün yada hizmetinizin, internette tanıtımını yapmanız için en uygun ve dikkat çekici tasarım türü banner tasarımıdır. Bu hizmetimizden hem hareketli (flash), hemde grafik olarak faydalanabilirsiniz.

E-Posta Şablonu

Veri tabanınızda ki müşterilerinizin mail adreslerine veya toplu mail projeleriniz için, dikkat çekici, kurumsallığınızı yansıtan ve size geri dönüşleri arttıracak şablon tasarımlar.

Arama Motorlarına Kayıt

1.100.000 Adet arama motoruna kayıt, belirlediğiniz anahtar kelimelerinizle kaydınız gerçekleştirilir ve raporlaması yapılır. Unutmayın sadece sayfanızın olması yeterli olmayacaktır. Sayfanızın ziyaretçileri olması için, arama sonuçlarında çıkmanız gerekmektedir.

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+