Şayet logo tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, çevresel faktörlerin dışın da bu konu da size en hızlı yardımcı olacak araç internetteki Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarıdır. Bulunduğunuz bölge de veya genel olarak ( Logo Tasarım Firmaları Ankara, Logo Tasarım Firmaları Denizli, Logo Tasarım Firmaları İzmir yada sadece Logo Tasarım Firmaları ) şeklinde bir arama yaptığınızda önünüze birçok seçenek çıkacaktır.

Karşınıza çıkan sonuçlar doğrultusun da, doğru logo tasarım firmaları ‘nı ayırt edebilmek her nekadar güç gibi görünse de aslında değerlendirmeniz gereken tek bir kriter bulunmaktadır, bulmuş olduğunuz logo tasarım firmaları’nın referanslarına göz atmanız size yol gösterecektir. Sektörünüz ile ilişkili veya sizin sektörünüzün dışında olmasının çok bi önemi olmamakla birlikte, şayet firma’nın yapmış olduğu daha önceki çalışmalar dikkatinizi çekmişse, sizin logo tasarımı çalışmanız da benzer kalite ve standartlar da olacaktır.

Seçme kriterlerinizin arasın da öncelikli olarak fiyatı değil, önceki işleri baz almanız da fayda olacaktır. Fiyat öncelikli çalışmalar da, umulmadık sonuçlar sizi bekliyor olabilir. Firmanız için hayati öneme sahip olan logo’nuzu yaptırdıktan sonra ileriki dönemlerde logo’nuz ile ilgili oluşabilecek ihtiyaçlarınızda, çalışmayı yaptırdığınız kişiye / kuruma ulaşamamanız size bu konu ile ilgili ciddi problemler yaşatabilir.

Logo tasarımı konusunda birçok freelance (bağımsız çalışan) kişi ve kurum bulunmaktadır. Bunların bazıları sizi doğru sonuca ulaştırma potansiyeline sahipken, bazıları da işinizi yavaşlatarak mağdur olmanızı sağlayabilirler. Bu yüzden logo tasarım firmaları arasından doğru tercihi yapmanız için seçici olmalısınız.

Logo tasarımı konusunda çalışacağınız firma’nın ihtiyaçlarınızı gözlemleyen, sizi doğru yönlendirme kapasitesine sahip ve daha önceden örnek işler çıkarmış olmasına dikkat edin ve hiçbir zaman bu hizmeti bir seferliğine aldığınızı düşünmeyin.

 

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+