15 Ocak 2014,
 0

TBMM’nin gerçekleştirmiş olduğu Çevre Dostu Meclis kapsamında; tasarruf ve geri dönüşüm konuları’nın üzerine çalışmalar planlanmakta.

TBMM’nin Çevre Dostu Meclis projesi kapsamında gerçekleştirilmesi hedeflenen çalışmalarda, çevreye karşı duyarlılık ve bilinçlenme ve toplumu bu konularda bilgilendirerek tasarruf ve geri dönüşüm konularına dikkat çekilmeye çalışılmaktadır.

Meclis içerisinde tamamen gönüllü üyelerden oluşan Çevre Dostu Meclis personeli, çevre konusuna gönül vermiş, iş haricindeki hayatında da bu konulara gerekli önemli önem ve özeni gösteren kişilerin faaliyet gösterdiği bir topluluk olarak bir araya gelmiştir.

Çevre Dostu Meclis grubu’nun faaliyetleri arasında, meşe ormanı ağaç dikimi, kağıtsız meclis projesi ile oluşturulan ve meclisteki daha önce kullanılmış müsvette kağıtlardan hazırlanan bloknot, not defterleri, TBMM kampüsü içerisinde lojmanların yıkılarak yerlerine yeşil alanlar oluşturulması gibi bir çok faaliyet gerçekleştirilmiş veya gerçekleştirme planlamasına dahil edilmiştir.

Çevre Dostu Meclis Not Defterleri

Çevre Dostu Meclis projesi grubunda ki personeller kendi kullandıkları not defterlerini, bez çantaları, sticker ve diğer materyalleri geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilir ürünlerden elde etmektedir.

Mtp Reklam olarak, Çevre Dostu Meclis projesi’nin logo tasarımını yaparak, böyle bir projeye dahil olmuş ve destek vermekten mutluluk ve gurur duymaktayız. Proje’nin başarıları’nın devamını diler ve bu gibi bir çok konu’nun işlenmesini temenni ederiz.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Markaların Logoları Yer Değiştirirse başlıklı makalemizde farklı logo tasarımları, google logo tasarımı ve logo tasarım firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

24/04/2015 tarihinden itibaren hizmetlerimize KORNEA markamız ile devam etmekteyiz. Dilerseniz ziyaretinize yeni web sitemizden devam edebilirsiniz.www.kornea.com.tr
+